طراحی گرافیکی و چاپ

مقصر افزایش تورم و رشد پایه پولی کیست؟

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به اظهارات اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص استقراض دولت از بانک مرکزی، گفت: بنابر گزارش وزیر نفت پول حاصل از صادرات نفت به حساب بانک مرکزی واریز شده، اما این بانک در تبدیل ارز به ریال دچار تاخیر است و به همین...

22 اردیبهشت 1400

خبرنگاران در عکاسی هم مثل دستور زبان انفعالات باید رعایت گردد

تهران- خبرنگاران- عکاس سینما و تلویزیون، گفت: همان طور که در دستور زبان، فعل و انفعالات را رعایت می کنیم، در عکاسی هم باید چارچوب ها را رعایت کرد تا عکس تأثیر بصری بر روی مخاطب بگذارد.

17 اردیبهشت 1400

خواندن این 3 رمان جذاب را از قلم نیاندازید

در روزهایی که جهانی واقعی پیرامون ما با انواع استرس ها، اخبار بد و نگرانی ها احاطه شده است؛ خوب است هر کدام از ما یک رمان جذاب در کتابخانه مان داشته باشیم تا بتوانیم وقت هایی که جهان تیره و تاریک می گردد، به جهانی جالب قصه ها پناه ببریم.

29 آذر 1399

آنالیز کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا

در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران، کسب و کارها و چالشهای حوزه انرژی تجدیدپذیر مورد آنالیز قرار می گیرد.

14 آذر 1399

درآمدی بر جهان مدرن و هر آنچه از آن نمی دانیم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در کهگیلویه و بویراحمد، تا اطلاع بعدی معتبر است عنوان کتاب منتشرشده از علیرضا بیابان نورد است؛ این کتاب که درآمدی است بر نقدهای درونی و بیرونی مدرنیته، در روزهای پایانی سال 1398 ازسوی انتشارات سامان دانش در قالب کتابی 424 صفحه...

19 خرداد 1399

عملیات گندزدایی و ضدعفونی اماکن عمومی سرابله

عملیات ضدعفونی و گندزدایی اماکن ورزشی، پمپ بنزین ها ودیگر اماکن عمومی شهر سرابله با هدف پیشگیری از ویروس کرونا انجام شد.

30 فروردین 1399

توافق آمریکا- طالبان نقض حاکمیت ملی افغانستان است

یک روزنامه چاپ کابل با اشاره به ابهامات فراوان در متن توافقنامه میان آمریکا و طالبان، نوشت در این توافق مواردی وجود دارد که مستقیما حاکمیت ملی افغانستان را نقض می کند و زیرپا می گذارد.

30 فروردین 1399